Přeji ti krásný den! Kdyby ti cokoliv nebylo jasné, napiš mi na monika@wikarska.com ♥️

Hyaluronové sérum

Sérum založeno na bází složek, které se v pleti nachází přirozeně, proto je vhodné pro všechny typy. Látky NMF, panthenol a kofein, které poskytují okamžitou hydrataci, opticky redukují vrásky, regulují maz, hojí místa po akné a zklidňují po slunění.


Skladem
Kód: 2_HYA
1 444 Kč –10 % 1 299 Kč / ks
Kategorie: Pleťový rituál
Hmotnost: 0.09 kg
Objem: 30 ml
Výdatnost: 100-300 aplikací
Výdrž balení: 3-9 měsíců
Typ balení: skleněná lahvička s pipetou
Hyaluronové sérum
Novinka
1 444 Kč –10 %
100% VEGAN a PŘÍRODNÍ
100% PŘÍRODNÍ
Biodegradabilní. Ekologický. Vegan.
BEZ KONZERVANTŮ
BEZ KONZERVANTŮ
Unikát na vodní báze.
FUNKČNÍ na základě vědy
FUNKČNÍ
na základě vědy
UNISEX Voní všem. Bez rozdílu.
UNISEX
Voní všem. Bez rozdílu.

Hyaluronové sérum: hloubková hydratace a hojení

Hyaluronové sérum využívá sílu přírodních látek, které tvoje pokožka dobře zná, a je proto ideální pro každý typ pleti – od suché po mastnou, od mladé po zralou. Obsahuje látky NMF (přírodní hydratační faktory), panthenol a kofein, které pokožce dodávají potřebnou hydrataci a pomáhají udržet ji pružnou. Složení navíc reguluje produkci mazu a harmonizuje pleť, i když se potýká s následky stresu nebo dlouhých dní na slunci.

Slovo formulátorky:

Hyaluronovému séru takhle říkáme už přes osm let, i když dávno už není jenom o této kyselině. Kdysi jsem ho navrhla pro mamku a její kamarádky, no dnes je to i moje večerní samozřejmost. Měníme se. Stejně jako se měnilo složení tohoto séra. Kyselina hyaluronová se nachází v čele pořád se stejně vysokou koncentrací. S každou várkou ale přicházely inovace a doprovodné ingredience se neustále měnily.

Osm let jsem kombinovala látky tak, aby se sérum okamžitě vstřebávalo, na pokožce nelepilo, nežmolkovalo, nedráždilo oči a aby byla hydratace tak hluboká, že se ti nebude chtít nosit make-up. Nakonec jsem se ale stejně vrátila k základům, a i přes možnost exotických surovin, použila přesně to, co vymyslela příroda. Sérum proto obsahuje látky, které si vyrábějí naše buňky samotné.

Založila jsem ho na vymazleném poměru NMF – hydratační látky přítomné v pokožce, známé jako ,,natural moisturizing factor”. Někdy není potřeba jít na to složitě, a i když je kosmetický svět každý rok bohatší o nové suroviny, je to mnohdy jenom hluk fast beauty, který utichne, jakmile hledáme data.

Jak používat Hyaluronové sérum?

Hyaluronové sérum se aplikuje na vyčištěnou pleť jako první. Jedna až čtyři kapky se aplikují na pleť a dekolt. Pokud máš vousy, můžeš sérum vmasírovat do pokožky pod nimi a podpořit hydrataci, zmírnit svědění kůže a pomoci hojení.

Čím je Hyaluronové sérum výjimečné?

Naše sérum je vysoce koncentrované, a proto ti vydrží až 3x déle než ostatní produkty na trhu. S téměř 10% obsahem aktivních látek a vyšší koncentrací šetříme i životní prostředí – jedna lahvička nahradí až dvě nebo tři a snižuje tak odpad. Možná i přestaneš kupovat další produkty, protože ti sérum nahradí tonikum nebo další séra. Tvoje pokožka najde nový balanc.

Pro koho je Hyaluronové sérum ideální?

Sérum je díky univerzálnosti jeho složek ideální pro všechny typy pleti. Zralá pleť ocení jeho schopnost napínat a vyhlazovat vrásky, mastná či problematická pokožka využije jeho regulaci mazu. Normální pokožku udržuje v kondici i nadále. Po celém dni na sluníčku hyaluronové sérum pomůže zastavit nežádanou oxidaci a zahojí případné zarudnutí.

Složení Hyaluronového séra vysvětleno:

Kyselina hyaluronová na sebe dokáže navázat až 1000násobek hmotnosti vody. Vysokomolekulární se drží na jejím povrchu, a ta s nižší molekulovou hmotností jí dovolí proniknout trochu hlouběji. V tom jí pomáhá urea, která je nejenom hydratační sama o sobě, ale také otevírá dveře do stratum corneum i pro další složky. Laktát sodný je v žebříčku schopnosti držet u sebe vodu hned za kyselinou hyaluronovou, navíc se díky své struktuře dostává hluboko a pokožka ho velice dobře zná. Panthenol pomáhá hojit rány a pomůže i při spálení sluníčkem. S nežádoucími vlivy UV záření si poradí kofein – antioxidant, který zabraňuje poškození kolagenu a elastinu. Aktivní látky tvoří dohromady téměř 10 % hmotnosti séra. Jsou ve vodním prostředí, proto je potřebné sérum zakonzervovat, aby bylo jeho užívání bezpečné. Už 8 let k tomu využívám kombinaci benzyl alkoholu a kyseliny dehydrooctové, které se přirozeně vyskytují v rostlinách a jsou nejenom účinné, ale nedráždí ani okolí očí.

Ingredients: aqua (voda) · panthenol · urea · caffeine (kofein) · sodium lactate (laktát sodný) · sodium hyaluronate (nízko i vysokomolekulární kyselina hyaluronová) · benzyl alcohol and dehydroacetic acid (přírodní konzervant)


Zpět do obchodu