Přeji ti krásný den! Kdyby ti cokoliv nebylo jasné, napiš mi na monika@wikarska.com ♥️

Pleťová čisticí pralinka

Inovativní bezvodé nevysušující čištění, díky kterému budeš potřebovat ostatních kosmetických produktů míň. Ochraňuje tvůj kožní mikrobiom a bariérovou funkci pleti.

Skladem
Kód: 1_PRA
990 Kč –0 % 989 Kč / ks 3 296,67 Kč / 100 g
Kategorie: Pleťový rituál
Hmotnost: 0.05 kg
Hmotnost: 30 g
Výdatnost: 100 aplikací
Výdrž balení: 3 měsíce
Typ balení: papírová krabička s lufou pro uskladnění
Pleťová čisticí pralinka
Novinka
990 Kč –0 %
100% VEGAN a PŘÍRODNÍ
100% PŘÍRODNÍ
Biodegradabilní. Ekologický. Vegan.
BEZ KONZERVANTŮ
BEZ KONZERVANTŮ
Unikát na vodní báze.
FUNKČNÍ na základě vědy
FUNKČNÍ
na základě vědy
UNISEX Voní všem. Bez rozdílu.
UNISEX
Voní všem. Bez rozdílu.

Pleťová čisticí pralinka: čištění jako pečující krok

Slovo formulátorky:

Pleťová čisticí pralinka byla navržena do minimalistické péče o pleť jako poslední. Léta jsem se snažila vyvinout nejšetrnější micelární vody s různými látkami pro jemné čištění, ale často jsem po použití pociťovala buď přílišné vysoušení, nebo nedostatečné odstranění nečistot a přebytečného mazu.

Nelíbilo se mi ani to, jak výrazně vysoký obsah vody v těchto výrobcích zvyšuje jejich hmotnost a nepříznivě ovlivňuje ekologickou stopu přepravy. Navíc najít vhodný a ekologický obal pro velké balení bylo téměř nemožné. Proto jsem se rozhodla vyrobit takový čistící produkt, kterému dodáš vodu až ty doma, je lehký, obejde se bez plastového nebo skleněného obalu a vydrží dlouho. Nevytváří pocit vysušení a dokonale čistí tvou pokožku.

Po mnoha vylepšeních vznikla pralinka, která je pevná a odolná vůči teplotním změnám i vlhkosti. Díky spojení tří čisticích strategií - absorbující práškové složky, rozpouštějící oleje a vosky a odmašťující pěnivé substance - jsem dosáhla výsledků, s kterými jsem konečně spokojená. Po pár dnech se mi zlepšil stav akné a navíc jsem snížila spotřebu jiných produktů, které dřív kompenzovaly agresivní čištění. Nejvíce práce jsem věnovala tomu, aby se pralinka na pleť nanášela s adekvátní rychlostí, takže jedním tahem dostaneš přesnou dávku, kterou potřebuješ pro dokonalé vyčištění.

Pro výrobu pralinky jsem vybrala ingredience na olejové bázi, aby pokožku nevysušovaly, ale které se taky mísí s vodou pro snadné smývání. Také jsem vybírala dle toho jak jsou ingredience odolné vůči vzdušné vlhkosti, což jim zaručuje dlouhou trvanlivost. Po stovce experimentů se zrodila čisticí pralinka s ideální strukturou a čistícími vlastnostmi, která šetrně pečuje o čistotu tvé pleti a nenarušuje její přirozenou bariéru.

Jak pleťovou čisticí pralinku používat?

  • Čištění ve sprše: Aplikuj pralinku přímo na navlhčenou pleť, klidně i na oblast očí. Pořádně vmasíruj, ať se nečistoty pěkně rozpustí, a pak setři celulózovou nebo konjakovou houbičkou. Nakonec opláchni vlažnou vodou.

  • Čištění tampónem: Navlhči odličovací tampón vodou, přejeď pralinkou po něm a potom jím vyčisti pleť. Závěrem opláchni vlažnou vodou.

Co dělá Pleťovou čisticí pralinku výjimečnou?

Naše pralinka neodmašťuje pleť jako běžné micelární vody a nezanechává na ní mastný film jako odličovací oleje. Poradí si i s odolným líčením, zbytky krémů s SPF a nečistotami z ovzduší.

Pro koho je Pleťová čisticí pralinka určená?

Doporučujeme ji pro každý typ pleti, zvláště pokud máš mastnou pokožku nebo náchylnou na akné. Hluboké čištění je důležité každý večer, protože během dne se v pokožkovém mazu rozpouští nečistoty z okolí. Pralinka navíc zvládne odstranit i odolný make-up a pokožku připraví na další výživu.

Složení Pleťové čisticí pralinky:

Pralinka je složena z ricinového oleje, který zajišťuje vysokou hydrataci a je vhodný pro všechny typy pleti. Ricinový olej díky kyselině ricinolejové hydratuje, je vhodný pro všechny typy pleti, díky svým nekomedogenním vlastnostem. Cetyl alkohol z rostlinného oleje je uzpůsobený k mísení s vodou a společně s ricinovým olejem rozpouští pokožkový maz a make-up. Kaolin, jemná forma hlíny, rozpuštěné nečistoty absorbuje a caprylyl/capryl glucosid převede zbytky pralinky do mycí formy. Stearát hořčíku, vyrobený z oleje a hořečnatých minerálů, dává pralince tu správnou strukturu a umožňuje, aby ti pralinka při umývání hladce klouzala mezi prsty.

Ingredients: ricinus communis seed oil (ricinový olej) · cetyl alcohol (mastný alkohol)  · kaoline (kaolín - hlína) · caprylyl/capryl glucoside (jemná čisticí složka z kokosového oleje a glukózy) · magnesium stearate (hořečnatá mastná kyselina pro lepší klouzavost)


Zpět do obchodu