Poštovné zdarma je od 1600 Kč / 65 EUR. Kdyby ti cokoliv nebylo jasné, napiš nám na provoz@wikarska.com ♥️

Reference

 

K deodorantu Wikarska Symbiotics som sa dostala po dlhom hľadaní strednej cesty medzi agresívnymi antiperspirantmi a neúčinnými deodorantmi. Aktívne sa venujem tancu a prípadný nadmerný pot a jeho zápach potrebujem spoľahlivo riešiť. Spokojná som nad očakávania. Vyhovuje mi snehová konzistencia, lebo vďaka nej sa deodorant ľahko nanáša, rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva stopy na oblečení – mojom ani môjho tanečného partnera. Bonusom je jemná prírodná parfumácia a kompaktné ekologické balenie, ktoré nezaberie veľa miesta v kabelke a môžem ho mať stále so sebou. Počas horúcich letných popoludní alebo pred večerným tréningom si deodorant pre istotu nanesiem ešte raz. Po štyroch mesiacoch používania môžem len odporúčať.

Ľubica Šemrincová, Bratislava, tangovida.net

 

Moc děkuji za kosmetiku, z deodorantu jsem nadšená, nechápu, ze jsem ho nezkusila dřív. Je bezkonkurenčně nejlepší ze vsech přírodních deodorantů, které jsem kdy měla. Nepřestávej v tom co děláš, děláš to skvěle :)

Michaela Zejdová

 

Teda Moni, musím povedať, že ten tvoj deodorant je zázrak! Je to prvý deň, čo ho skúšam - čakala som, že to bude iba o vôni. Ale je veľmi dobre funkčný aj proti poteniu. Mám s tým celkom problém a toto to dosť potlačilo. Hovorím, je to prvý deň a nebolo veľa stresu, ale teda rozdiel slušný. Aplikácia super. Dáš to kam potrebuješ. Veľmi sa z toho teším a premýšľam, že vezmem ešte jeden ako darček k narodkám.

Eva Cagalová

 

Bol som na 12 hodinovej túre cez celé Roháče a deodorant účel splnil - smrdel som úplne minimálne (aj by som povedal, že vôbec, čo je u mňa pri takom výkone nezvyčajné). Používam ho aj na squashi alebo futbale a zatiaľ vždy fungoval, pretože keď som ho zabudol, tak som sa cítil dosť. Čo sa týka konzistencie, vyhovuje mi ako sa rozotiera.

Roman Šroba

Zpět do obchodu