Wikarska symbiotics hľadá kolegov do výroby

Zdravím všetkých záujemcov so šikovnými rukami!

Dovoľte mi predstaviť sa. Som doktorandka z ÚPCHBT na FCH VUT v Brne a formulácii kozmetiky sa venujem od strednej školy. Pred rokom som certifikovala svoj prvý produkt - snehový deodorant a za rok od uvedenia na trh si získal nemálo zákazníkov a už na všetko nestačím sama. Rada by som vylepšila eshop, dokončila formulácie nových produktov a venovala sa výskumu. Preto hľadám posily do tímu! Ľudí, s ktorými pracujem, si starostlivo vyberám - moja prvá spolupráca je s Veronikou Allister - stala som sa súčasťou Systers, pre ktoré píšem články a prednášam na Systers kempoch.

Mojim cieľom je nájsť si k sebe spoľahlivých kolegov, ktorým prípadne prenechám celú výrobnú časť. Svojich kolegov z výroby si predstavujem ako praktických ľudí, ktorí dokážu pracovať efektívne a sú zvyknutí na sterilnú prácu. Študujete u nás na chemickej a končíte v laboratóriu na praktikách medzi prvými? Radi varíte? Vyrábate vo voľnom čase niečo rukami? Je možné že ste človekom, ktorého hľadám. Ak vás naviac ešte baví technológia, stroje a dokážete aj spoľahlivo plánovať a organizovať, je to vaša príležitosť stať sa neskôr riaditeľom výroby. V nasledujúcich mesiacoch plánujem výrobu nielen škálovať, ale aj pridávať do svojho portfólia ďalšie produkty. Máte tak príležitosť naskočiť do rozbiehajúceho sa vlaku včas a načerpať skúsenosti z mnohých oblastí.

MW_social-4

Priebeh výroby - náplň práce v najbližších týždňoch

V najbližších týždňoch budeme vyrábať snehový deodorant, neskôr bude portfólio produktov rozšírené o radu pleťovej kozmetiky. Výroba začína prípravou laboratória, navažovaním surovín podľa receptu, pokračuje ohrevom, emulgáciou a ochladením. Pracujeme s veľkými objemami (2 x 30 litrov emulzie). Nakoniec emulziu načapujeme do sklenených obalov a zavrieme viečkami. Posledný krok výroby je lepenie etiket a balenie do krabíc. Strava a ubytovanie budú zabezpečené a hodinová mzda bude 130-150 Kč. Odhad práce je 8-10 hodín denne (dokopy 16-20 hodín za víkend). Naposledy mi pomáhal môj bývalý laboratórny parťák zo študentských časov a bola to síce makačka, ale aj dobrá zábava. Za jeden deň nám spod rúk vyšlo 1000 ks snehových deodorantov a teraz potrebujem manufaktúru zefektívniť tak, aby sme za dva víkendové dni spoločne vyrobili 2000 ks. Vyrábať budeme najprv spolu, ale pokiaľ vám to pôjde od ruky, prenechám vám zodpovednosť za celú výrobu.

 Najbližšia výroba bude prebiehať v Trenčíne buď 4.-5.6. alebo 18.-19.6.

Ak ste sa v texte našli, prosím, kontaktujte ma na monika@wikarska.com

Napíšte mi:

  • Niečo o vás - čo vás baví, v čom ste dobrí, aké sú vaše hobby?
  • Ktorý termín výroby by vám vyhovoval (ak žiaden, tiež to uveďte :) )
  • V ktorých vlastnostiach, ktoré vo svojich budúcich kolegoch hľadám, ste sa našli?
  • Prečo si myslíte, že by sme mohli tvoriť dobrý tím?

S vybranými z vás sa stretnem osobne a vyskúšam si spoločnú prácu. Ak nám to bude spolu klapať, môžeme začať!

Monika

 
Zpět do obchodu